» Poradna » Ostatní

TV Hisense - nejde analogové vysílání

Hezký večer,pokud si chci z nabídky programů vybrat nějaký analogový, TV mě ho nepřehraje a napíše vpravo nahoře "kódovaný zvuk" a dole "Kanál je šifrován a zkontrolujte CI+CA modul......."Máme doma kabelovku, dávám ladění Digi i analogových programů.Pokud dám ladění pouze analogu, programy normálně jdou.Neporadí mi prosím někdo, jak mít v nabídce funkční digi a analog kanály zároveň?DěkujiTelevizi mám Hisense H49M2600.

Odpovědi na otázku

Tam bude spíše problém, jak ta vaše "kabelovka" ctí normy. Pokud jsou kanály naplácány do rozvodu všelijak, je pochopitelně TV zmatena. Pak nezbývá, než přidat kanály (po jednom) ručně...

Děkuji za reakci.Ono právě nemohou přijít na to, jak je k již existujícím kanalům přidat, nebo jak ho přeladit, či přepnout na analog......A manuál moc, spíš vůbec nepomůže......

U všech TV je kromě automatického naladění dostupných kanálů k dispozici i manuální, kde lze kanály vyhledávat/ladit/přidávat ručně po jednom...Takže si ten manuál přečti pořádně.

http://www.hisense.cz/products_files/HISENSE%20... str. 14Scan Mode (režim skenování): Můžete zvolit ATV, DTV nebo ATV+DTV.??

Díky, ale právě tak to ladím a ne a ne jít......

No a umi to vubec..?Doma ma Panaka a ten to nema dohromady - musi se to rucne prepinat, jestli DVB-T, DVB-C nebo pripadne analog...

Tak se podařilo, byly tam naladěný pořád, měli ale jiný číslování kanálů....I rak všem děkuji