» Poradna » Mobily

Tv dongle

Dobrý den. Potřebuji poradit. Měl jsem v tv cca 4 roky SENCOR ELEMENT SMART DONGLE MK2. Bohužel přestal fungovat a nový jsem už nesehnal. Mužete mi někdo poradit nějakou adekvátní náhradu. Pouštím si na tom jenom film přes wifi ze sdíleneho disku Nas. Potřebuju aby to mělo android a šlo to do hdmi. Našel jsem jenom zařízení co mi propojí mobil nebo tablet s tv. To mi je k ničemu. Děkuji všem za odpovědi.

Odpovědi na otázku

A co takhle dát do vyhledávače "multimediální centra" a vybrat si. Najde jich určitě hafo. Rozhodnout, zda WiFi jednopásmová (2,4GHz) nebo dvoupásmová, s dekodérem H265 nebo stačí H264, rozlišení HD nebo UHD atd.