» Poradna » Ostatní

Tv Barandov a SkyLink -ladění.

Na svým satelitu jsem to naladil na kartu Gital bez problémů hned. Sestra má Sky Link a TT kartu a dle info by to mělo jít jako u mne. Je zajímavé , že na mém satelitu je cca 350 programů a když jsem spustil její satelit, tak se mi hned na pozici 653 a 665 zobrazila (pouze napsána v progrmové nabídce) Tv Baranov- bez signálu. Je zajímavé, že okolo té pozice 600 je zapsána i Prima a jiné české pořady, ale nefunkční- bez signálu. Pochopitelně české má naladěny do 10té pozice a jdou v pohodě. To na úvod.
Ladím tedy Astra 1 ( zkoušel jsem i 2- jinou Astru tam nemá)
frekv. 11797H
pol. Horizontální
3/4
režim prolaďování: všechny kanály
Prohledávání sítě: aktivovat
Vyhledávání sítě PID :automatické PID
OK
Začne prohledávat, ale zastaví se na nějaký uplně jiný frekvenci a chce to potvrdit. Když potvrdím ten blud, tak pochopitelně výsledek je nula. Když to nepotvrdím tak mi skočí tabulka zpět na začátek vyhledávání a pořád dokola. Připadám si jako blb. Poradí někdo? díky

Odpovědi na otázku

Musíš to ladit na Astře 1E 23,5 st. východně, jinak ty frekvence jsou správný.

To vím, ale jaksi tu astru v nabídce nenacházím ! Je tam jen A 1 + A 2 a jiný ostatní - asi 20.

Hladaj 23,5 poziciu,mas to asi nasmerovane na inu druzicu.