» Poradna » Počítačové sítě

Tv a internet

Nevíte někdo jaká je nejnižší možná rychlost pro sledování tv na internetu?

Odpovědi na otázku

většinou máš u konkrétní televize na výběr z několika rychlostí. Nejzákladnější bývá 128 ale to je obraz na prd

to bych chtěl vidět, jak funguje TV na 128. Alespoň 512.

čt24 malé okno, 100 kb/s

TV ÓČKO Live Nejnižší kvalita - 180 kb/s

nepleťte si bity a byte (bajty)
1 byte = 8 bitů

tzn. 512 kb/s (kilo bitů/sekundu) dovede teoreticky stahovat rychlostí 512/8=64 kB (kilo Bytů, kilo bajtů)

ale jelikože co vím, většina přehrávačů streamované net televize ukládá do buferu (mezi paměti), myslím že by to šlo prohlížet i na pomalejším připojení, ale chce to zkusit...

On si nikdo z vyse prispivajicich jednotky nespletl. Vy jste se ale nepodival, v jakych rychlostech se take streamuje.

Aby si génius nepřisral

:o)) Vas to ocividne bavi!
Napsal jsem toho dneska dost. Fofrem to najdete a neco moudreho k tomu vsemu pripiste, at se pobavime. Mirek, Pavelka a spol posledni dobou mlci, aspon nejaka sranda tu bude...

Mně baví odhalovat namyšlence typ:Mysel" toť vše.A srandy jé,ójé.

Me nemusite odhalovat, ja sem klidne napisu sam, ze jsem vsevedouci a neomylny. :o)) Rad bych jeste pripsal, ze jsem i nejbohatsi a nejuspesnejsi, ale to je jedine ten, jehoz jmeno se nesmi vyslovovat (RH). On na to ma registrovanou obchodni znamku.

Vas, velmi se obavam, nebavi odhalovat nikoho, Vas bavi vyvolavat zbytecne spory a predvadet, jak v anonymite webovych diskusi umite v libovolnem tematu kohokoli setrit sprskou infantilnich vulgarit.

Preji mnoho dalsich, jiste uspokojujicich, odhaleni!

To mi ještě scházelo!Podnikový psycholog!Spaste duši.HARD WORK SPELLS SUCCES!!!

cituji: ale jelikože co vím, většina přehrávačů streamované net televize ukládá do buferu (mezi paměti), myslím že by to šlo prohlížet i na pomalejším připojení, ale chce to zkusit...

Jak lze něco, co je online bufferovat ? Možná tak nějaký starší pořad, který už byl odvysílán, tak se částečně nabufferuje, ale online vysílání ? ... težko.

Ono to pomuze pri promenlive rychlosti. Proste sledujete s x sekundovym zpozdenim. Pokud je ale prumerna rychlost nedostatecna, buffer nepomuze.