» Poradna » Mobily

TV 108 cm okolo 10 000 kč

Zdravím, hľadám nejakú 108cm TV v cenovej relácii okolo 10 000 kč. Primárne bude využívaná na PS4 PRO, čiže mala by mať 4K, HDR..Za každý tip ďakujem.

Odpovědi na otázku

Obchod - oddělení TV - nastavit filtr - velikost TV 90-110cm, rozlišení 4K, HDR - ano, cena 9000-11000Kč. Vybírat ze zavedených značek (Panasonic, LG, Samsung, Toshiba, Sony, Sharp, Philips...). Není zač.

Parametry znáš, tak nebuď líný a najdi si ji sám, nikdo to za Tebe neudělá.

Som nevedel ze vybrat TV je take lahke. Stacia k tomu 3 parametre. Poradna splnila svoj ucel.

Tak minimálně vybrat kandidáty, které splňují uvedené požadavky je opravdu snadné :) Potom se kdyžtak dá bavit, který z nich je lepší, ale najít si je můžeš sám. Ono jich asi se 4K a HDR u známých značek do 10 tisíc zrovna moc nebude ;)

Zase na duhou stranu, v pozadovane uhlopricce to zase tak drahe nebude... otazka je ma-li u tak male TV 4K smysl

Docela má, 108cm není tak velká placka, takže to si většinou koupí lidi, co u toho sedí blíž a potom tam nemají tak rušívý rastr, jako u FHD :)

Něco, neláguje, kdo poradí?