» Poradna » Ostatní

Turbodmychadlo jako přívěšek na klíče

Ahoj lidi, neznáte nějakého dodavatele (ČR) tohoto ?
turbokeychains.com ...

Je to v podstatě zmenšenina turbodmychadla na klíče

Děkuju.

Odpovědi na otázku

Privesek na klice je kokotina.

Náhodou při zapalování krbu nebo grilu to musí být nepostradatelný pomocník. Kdyby v tom byla 8GB flash, byl by prima kousek. Ale asi s sebou nosíš, stejně jako já, víc než čtyři klíče, takže cokoliv dalšího přidávat na svazek taky považuji za nesmysl.

Děkuji za odpověď, ptal jsem se ale úplně na něco jiného. To, zda je to kokotina či není, nech laskavě na mne

Proč? Mě se to docela líbí

Myslíš tu blondýnku?

tjn kdyby k tomu byla jako bonus nevahal bych,jinak přívěšek vypada dobře a na tu blondýnu to nema tu bych si rači ji vzal na krk..