» Poradna » Programy

TuneUp Utilities 2006

Zdravím,za boha nemůžu přijít na to proč tam nejde čeština od Buchtiče a nefunguje ani připojení pro update. Je to plná verze - legální placená. Při pokusu o češtinu to hlásí nelze vytvořit soubor ccDisplay a při pokusu o update to hodí chybovou hlášku o nefunkčním připojení. Na mém druhém PC to funguje zcela bez problému - vyzkoušeno. Ne a ne na to přijít.Díky všem za radu

Odpovědi na otázku

Na stránce s češtinami je pro verzi TuneUp Utilities 2006 5.0.2331 ještě čeština od Timera. Tu jste zkoušel? Zkuste se ozvat autorovi češtiny, proč nejde.

díky za radu, ale bohužel taky nic, zřejnmě bude chyba jinde

Určitě se ti bude zdát moje odpověď sprostá, ale takový už je život.Když neumíš nainstalovat češtinu, tak se na ten program vykašli.Uděláš s ním víc bordelu, než bude zdrávo, a pak budeš na poradně brečet, že ti mnoho věcí odešlo. A možná i PC.

Sorry, to jsem se uklep, patří to jinam.

Díky za přednášku - mistře gambáči.Bohužel se nepovažuji za počítačového analfabeta, ale tenhle program mám již dlouho a vyzkoušený s maximální spokojeností. Existují samzřejmě i jiné, ale některé právě dokáží to co popisuješ. Jestli čteš celý dotaz tak na jiném PC to jde naprosto v pohodě. Proto se snažím získat radu od někoho kdo to již třeba řešil. Ale i tak díky za snahu.PS: jo a gambáče taky můžu, ale točený je točený

No potom už nezbývá nic jiného, než vyndat původní program, vypucovat PC, ale do mrtě, včetně registrů, znova nainstalovat, a zkusit znova.Jen tak namátkou si vzpomínám, že na novější verzi, se chytila čeština z verze starší.Někde bude zakopanej pes, a toho vykopeš, jedině tou přeinstalací.Stejnou verzi programu, a stejnou češtinu, jako na tom PC, na kterým to šlape.

No a v tom je ten problém - stejný postup, stejná instalace, stejná verze na jednom PC úplně v pohodě na druhém PC to prostě nejde /čeština + upadate/ asi mě raní mrtvice, to bude nějaká "volovina" jenom na to přijít. Registry jsou pročištěné jako nikdy, zkusil jsem i bod obnovení a nic. Vypnutý firewall taky nic. WXP prof. SP2, notebook IBM R51. Zajímavý že verze 2004 jela v pohodě.

naco ti je doboha cestina do tak primitivneho softu, vsak tomu musis rozumet aj v anglictine

Pukud ti to stále nepůjde, tak se ozvi na můj email nebo ICQ či Skype.

Mám úplně stejný problém. Pokud jsi ho již vyřešil, dej prosím vědět na tomto fóru.Dík