» Poradna » Programy

Tuhnutí win XP při startu

Při startu win XP profi SP1 windowsi na uvodní obrazovce (barevné logo win XP) vytuhnout.Jedná se o PentiumIII 733Mhz, 128MB SDRAM, deska MSI s chipsetem via 133, 20 GB disk, síťovka Sweex PCI, modem Well 56k PCI.Podotýkám, že jsem nově nainstaloval win včetně zformátování disku, zkoušel jsem i jiný disk (také nově naformátovaný), a pamět jsem přes 2h trápil memtestem.

Odpovědi na otázku

Tak díky všem za žádnou pomoc, ale s konkurencí jsem do rozchodil.

Není zač,rádo se stalo.

ramka mala na chod ale na instalaci staci, problem muze byt s temi windowsy - potrebujes nutne profi?druha vec muze byt hw podpora  deska,ramka nebo co ja vim co...- me to treba neslo na celeronu 400.

Vyškubat vše co se dá zvukovka modem .., zakázat vše co není potřeba /com lpt 2nd řadiče/, zkontrolovat teplotu procesoru tj. usazení chladiče, je tam RAID ? ovladače to rádi dělají, vyzkoušet "stav nouze" zkontrolovat BIOS... nastavení AGP, rychlosti ...