» Poradna » Programy

TS3 komunikace mezi roomkami

Ahoj, mám svoje placený TS a jednu zaheslovanou místnost , ale někdo s námi může mluvit i když je v jiné místnosti, co to je za funkci a jak to vypnout.

Odpovědi na otázku

- hele, vis co mi kupil moj gadzo?- nie- no taku velku subu z tchorov ci co- no nekecaj

opravdu děkuju za vyřešení mého problému...

Jako že neumíte popsat problém? S tím vám nepomůžeme, leda by se tu našla ochotná učitelka prvního stupně základní školy.

ok tak jestli o nějaké učitelce víte tak se jí zeptejte jestli vám nedá hodinu zdarma... problém sem jasně popsal že když sem v nějaké místnosti tak slyším některé uživatele z jiných místnostní …. nevím jak jinak bych to měl popsat, ale problém je vyřešený jednalo se o whisper, ale děkuji za užitečnou informaci

"komunikace mezi romkami" od 11 do 15 su mozne, ale nebezpecne.Je to len na danom jedincovi.