» Poradna » Programy

TS3 Čekárna

Dobrý den,mám TeamSpeak server. Potřebuji aby mě to upozornilo když někdo vede do čekárny. Nevím jakého bota použít. SinusBot mi nefunguje tak nevím kterého si mám vybrat. Budu rád když mi pomůžete.

Odpovědi na otázku

Ahoj, Ja som na toto využíval JTTS3ServerMod. Nastavil som mu funkciu channelNotify a následne do config súboru som nastavil Channel ID a ktoré servergroupy to má upozorňovať. Na toto všetko je potrebné pracovať so ServerQuery.

Ahoj, moc děkuji, ale nevím jak to nastavit. Mohli by jsme se na TeamSpeaku spojit a společně to nastavit. Děkuji

Dali mi ban za moje jméno a to už s tím jménem hraju 3 dny.