» Poradna » Windows (a jiné OS)

Trvalé aktivování numerické klávesnice na notebooku?

Dobrý den,chci se zeptat jakým způsobem se dá aktivovat "numerická klávesnice" na notebooku kde jsou čísla společná se znaky diakritiky a písmen s háčky a čárkami? Chci psát jen číslice bez držení shiftu nebo jiné pomocné klávesy. Momentálně můžu psát číslice jenom když držím zmáčklý shift.Děkuji

Odpovědi na otázku

zároveň stisknout levý Alt a Shift. Přejde na ENG klávesnici.