» Poradna » Programy

TrustedInstaller.exe zatěžuje procesor

Zdravím,

díval jsem se na zatížení procesoru a bylo kolem 60 %. Když jsem pozastavil proces Trusted Installer.exe, tak zatížení procesoru kleslo na průměrných 15 %. Chtěl bych se zeptat, co dělá TrustedInstaller a jestli tento proces může být vypnutý pořád? Díky všem.

Odpovědi na otázku

To by mě taky zajímalo,protože součást procesů Windows to není

Tak jsem si dosti pohledal. A jestli jsem to pochopil správně, tak ten program kontroluje dostupnost aktualizací systému (Window Update). Dále ještě zajišťuje zápis do systémových složek nebo co. Dá se prý nastavit tak, aby se zapnul jen když bude potřeba.

TrustedInstaller.exe is used by the windows service called "Windows Module Installer" (Or rather is the service) Says it has something to do with updating windows, so uninstalling or disabling it could cause some updates to fail. I wouldn't remove or delete the file itself. Simply set the service to start manualy.

1. Start Menu ->Run
2. type msconfig and select Services section.
3. delect the box next to Windows Module Installer

this will keep it from starting up when loading windows

Now to set it to manual start

1. Right click taskbar and select properties
2. Select Start Menu tab and choose Customise..." button
3. In the list, check "Display administrative tools" and click apply and click ok
4. Now go to Start Menu -> Program Files -> Administrative tools -> Services
5. Look in the list for the service "Windows Module Installer"
6. Double click and look for the dropdown menu, this will be on the "General" tab
7. Select "Manual" from the list
8. Click apply, click ok
9. Now restart

Nejmenoval se náhodou ten proces UpdateService,aspoň ve Vistě to tak ještě bylo

Tak to nevím - Vistou jsem vždy opovrhoval.

Hmmm jaký máš operační systém já mám Windows 7 a započítává se mi to do exploreru.

jo muze to byt vypnute ale tak po 30min ti vybouchne pocitac :D:D:D:D:D:

co je tohle za blbost?

Co je to za blbost, že by měl bouchnout počítač ???? Nemohu odinstalovat Widows media player nejnovější verzi protože přestal pracovat a jiný mi tam namontovat nejde. Říká mi to , že mám nainstalovaný v počítači nejnovější verzi, a odinstalovat mi to nejde, protože potřebuju nějaké povolení právě od toho TRUSTEDINSTALLER, tak potřeuju poradit, co s tím. Děkuji Dedek.

Mam tento problém také a rada by se hodila... Prosím pokud někdo ví, tak se prosím ozvěte na výše uvedený mail... Děkuji

Vyresil si to ? Taky mi nejde dat pryc ten WMP :(

presne toto ani odinštalovať sa mi to nedá skusim preinštalovať windovs kym mi nevybuchne počitač to je niaky skurveny vyrus určite ti si si chcel stiahnuť niaku kravinu ako ja ale dalo sa ti to iba pod podmienkov že si stiahneš debilny inštalačny program ktorého sa už nezbavíš

Prosimte posli mi na email jak si to vipnul moc te prosim Email:skopik69@seznam.cz Dekuju jestli to posles

na kartě s Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Programy a funkce >> Zapnout nebo vypnout funkce systému Windows >> Funkce pro média >> Odkliknout Windows Media Player >> OK. Je pryč.

Stahnete unlocker portable, spouste ji jako spravce, hledejte trusted installer (bude ve C:\Windows\servicing) kliknete smazat.odskrtnete sluzbu instalčni modulu windowsfunkce systému Windows a Odkliknout Windows Media Player

Dobrý den,Trusted Installer.exe i mně zatežuje procesor a ani my nejde vypnout. Jednou se mi to podařilo ale najedou se mi opět zapnul a ad´ zkouším cokoliv nejde vypnout. Poradíte mi ? Díky .

Nainstalujte aktualizaci Windows6.1-KB3172605-x64.msu kdyby to vybaflo že není použitelná pro tento počítač, tak zkuste starší verzi Windows6.1-KB3161608-x64.msuPřed každým spuštěním instalace se musí zastavit služba Windows update (Ovládací panely -> Nástroje pro správu -> Služby) nebo odpojit internet, jinak to po spuštění balíčku bude vyhledávat aktualizace strašně dlouho než se spustí samotná instalace.Ani potom nemusí jít nainstalovat tyto 2 aktualizace a to proto, že v systému chybí nějaká předchozí aktualizace.Zkuste před tím nainstalovat ještě Win7SP2http://www.cnews.cz/clanky/je-tu-service-pack...

TrustedInstaller zabraňuje vymazávaniu systémovych súborov ako napr. aplikácií (Microsoft Edge,...) z Windowsu 10

chtěl bych povolení k smazání mích dat neboli bych chtěl příslušenství oprávnění