» Poradna » Ostatní

Tropico 6, steam - problém ve startu

Zdravím, po instalaci Tropico 6 mám problém. Mám steam nainstalovaný, nainstaloval jsem tropico 6. Poté startuji hru. Když chci hrát v nějakém ostrově, nebo kliknu na nastavení nebo tak, tak mi po polovině načítání hra zmizne a objeví se mi crash a pod tím ,,you do not have any debugging symbols required to display the callstack for this crash." Přitom jsem několikrát zadal na steam speciální kódy přes email atd. Můžete mi pomoci poradit, co mám dělat, aby to fungovalo ?Děkuji

Odpovědi na otázku

Tento problém často způsobuje u UE4 nedostatečně výkonná grafická karta.Jaký máš HW.

Nebo prostě starý ovladač grafické karty.

Já mám 6 let starý notebook. Takže mám koupit stolní počítač místo notebook ?

Jelikož pojem 6 let starý notebook o HW naprosto nic neříká, tak tady máš minimální požadavky.Jestli je splňuješ si budeš muset ověřit sám.Ale jestli ten NB byl před šesti lety v ceně do 10000,-, pak se nediv.https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/tropico...