» Poradna » Windows (a jiné OS)

Trojsky kun

Dobrý den ,chci se zeptat jak nejučiněji odstranit trojskeho koně z win 10 home

Odpovědi na otázku

cistou instalaciou s formatovanim disku.

Čárka (a jiná interpunkční znaménka) následuje ihned po posledním znaku slova a až za ní se vkládá znak "mezera".Na takto položený "dotaz", nebo co to je, lze odpovědět jediné: "Odnes to do servisu!" Tam mám i koule na přeleštění a nebudu sám!https://viry.cz

Vyskusaj aplikacie:
RogueKiller
Malwarebytes Anti-malware
Malwarebytes AdwCleaner

Problém se současnými škodlivými softwary je ten, že si rády hrají na schovávanou. Takže i když toho trojana odstraníš, nikdy nemáš jistotu že je odstraněný úplně, že nečeká někde "za bukem" aby se v tu nejnevhodnější chvíli opět aktivoval. Jediná jistota je formát disku a nová instalace systému z čistého instalačního média.

Identifikovat, o ktery konkretni trojan se jedna.Najit konkretni navod na odstraneni.Odstranit podle navodu.---Vzhledem k tomu, ze vyse uvedene nemusi byt uplne nejjednodussi a ze ROZHODNE neni dobry napad, aby to samostatne delal laik, byva mnohdy MNOHEM jednodussi provest proste cistou instalaci OS. To sice taky neni ukol pro laika, ale je to o dost jednodussi a jistejsi.

Troll EVA.

No presne, Cesky trol a Trojsky kon, to je mi kombinace.