» Poradna » Ostatní

Trojský kůn QADARS AU

Prosím o radu mám comodo internet security a scanuju počítač eset on line scanner.Při scanování mě eset on line scanner detekuje QADARS AU trojský kůn v paměti.Po odstranění a projetí počítače v nouzovém režimu eset nic nenajde.V běžném provozu eset najde trojského koně v paměti.Co mě poradíte proti QADARS AU?

Odpovědi na otázku

Je možné, že to je to udělané tak, že na disku je skript, ten skript má zašifrované data s dalším skriptem (QADARS AU), jenže tento skript spustí v paměti počítače pod jiným souborem, třeba jako c:\Windows\explorer.exe (fakt to pak vypadá, že to je ten explorrer), takže ten QADARS AU na disku detekovaný být nemůže a explorer.exe smazat jednak nejde a jednak s tím nemá nic společného.Podle AU se jedná o autoit skript, v autoit skriptu programovat umím a dokonce umím používat i to spouštění v paměti.https://www.autoitscript.com/forum/topic/116040-run-ex...

A je na to nějaký program. Nebo to mám přeinstalovat, případně pokuď to přeinstaluju a přetáhnu soubory nebude to v nich?

Ty je typický příklad myšlení idiotů. Myslí jen na to, jak vyřešit problém.Tvůj problém je ten, že by ses měl hlavně zamyslet nad tím jak vzniknul tento problém, tedy jak došlo k nakažení. No ale to je fuk, oba problémy jsou mi ukradený, jdu si vzít noviny a jdu si číst do vany.

Jenom idiot říká o jiných idioti

No, nějak jsi k tomu problému přišel, ne..???Tak kdo je tady idiot..???.. A nechápu proč hledáš nějaké řešení nějakou očistou v podobě bezvýznamného odvirování, které při není nikdy stoprocentní. Jediné spolehlivé řešení je vždy přeinstalace systému, Joudo..

Podle AU se nejedná o autoit, ale o další variantu několik let známého Trojana Quadars A, AB, AC, AF, AP, AS apod.

Všechno je možné, já jen tipoval