» Poradna » Programy

Trojan prosim vas surne o pomoc

Mam taky problem vždy ked zapinam PC mi pri zapnutí AVG vyhodí že je v PC trojský kôň:

system32/Drivers/mchlnjDrv.sys

Ked to ale hladam v zložke windowsu nenajdem to tam.A aj ked dam vyliečit v AVG tak mi vypiše že je nenajdený.Prosím pomôžte mi aspon nejaky dobry antitrojan program nech sa toho zbavim.

Pridavam aj LOG
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 16:35:18, on 2.10.2008
Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16674)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\csrss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\Program Files\Windows Defender\MsMpEng.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\aawservice.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\system32\LEXBCES.EXE
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\system32\LEXPPS.EXE
C:\WINDOWS\RTHDCPL.EXE
C:\Program Files\ASUSTeK\ASUSDVD\PDVDServ.exe
C:\WINDOWS\tsnpstd3.exe
C:\WINDOWS\vsnpstd3.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgtray.exe
C:\Program Files\Lexmark X1100 Series\lxbkbmgr.exe
C:\WINDOWS\713xRMT.exe
C:\Program Files\Lexmark X1100 Series\lxbkbmon.exe
C:\Program Files\Windows Defender\MSASCui.exe
C:\Program Files\ASUS\GamerOSD\GamerOSD.exe
C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\MOM.EXE
C:\Program Files\Logitech\Desktop Messenger\8876480\Program\LogitechDesktopMessenger.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\VisualTaskTips\VisualTaskTips.exe
C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreSvr.exe
C:\Documents and Settings\Owner\Local Settings\Data aplikací\Google\Update\GoogleUpdate.exe
C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\ccc.exe
C:\Program Files\Logitech\SetPoint\SetPoint.exe
C:\Program Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Jdi na forum www.viry.cz. Tam jsou na to specializovani. Mimochodem, mas to v peknem neporadku.

Nebo na zdejší forum, sekci viry a nech si vynadat, ale také pomoct.

Odstran
O2 - BHO: Megaupload Toolbar - {4E7BD74F-2B8D-469E-CCB0-B130EEDBE97C} - C:\PROGRA~1\MEGAUP~1\MEGAUP~1.DLL
O3 - Toolbar: Megaupload Toolbar - {4E7BD74F-2B8D-469E-CCB0-B130EEDBE97C} - C:\PROGRA~1\MEGAUP~1\MEGAUP~1.DLL
O4 - HKLM\..\Run: [errorkiller] "C:\Program Files\errorkiller\errorkiller.exe" -boot

a pokud nemas zadnou webkameru ani tv kartu, tak jeste
C:\WINDOWS\tsnpstd3.exe
C:\WINDOWS\vsnpstd3.exe
C:\WINDOWS\713xRMT.exe

Odinstalovat všechny Toolbary, zapsat ty soubory, co sou za "Trojan" označený a pokusit se to pomocí Unlockera v nouzovém režimu odstranit. Pokud nepomůže (jako že ne), tak by bylo ideální mít něco jako "live verzi XP" a nabutovat zvlášť a mazat to tam s tím, že začneš mazat i "system restore" a pak ty označené "Trojany. V aktivních winech se ti tohle nepovede. Při tom všem zároveň po nastartování do widlí okamžitě aspoň CCleanerem projet system a na to tím AVGéčkem taky...Popřípadě SuperAntiSpywarem.... Vím, že to zní krapet složitě, ale někdy to ani jinak nejde, pokud nechceš skončit novou instalací Winů a i to by ti nemuselo pomoct, protože právě v "System Restore" sou k tomu často automatický roboti, kteří ten bordel umí zpětně aktivovat...
No a než sew do toho pustíš, tak si radši zazálohuj, to je klasika...

hijackthis.de ... co to je si snad dělaš kozy ne?

Pozri :
www.greatis.com ...

alebo :
new-forum.drweb.com ...