» Poradna » Web a internet

Trillian - jde zprovoznit skype?

Mám dotaz. Lze na Trillianu rozchodit Skype? Oficiálně nejspíše ne, ale nějak neofiko? Trillian se mi libí asi více než miranda, ale Miranda skype podporuje...

Odpovědi na otázku

v Mirandě fakt funguje Skype? Pokud vím, podpora Skype v aplikacích třetích stran už není hodně dlouho. Pamatuju se, že kdysi dávno fungoval např. i v IMO.im a IM+ atd. ale to už dávno není pravda. Jedině vím, že mi Skype chat fungoval v aplikaci Franz:https://meetfranz.com

Miranda a skype nemá žádný problém Teda používám konkrétně Mirandu NG.

Taky jsem ji používal, ale poslední dobou mám v mirandě problém s ICQ a to potřebuji častěji než skype... (kolegové co sedí v jiném městě nechtějí používat nic jiného na rychlé zprávy mezi sebou-říkám jim rainmeni)