» Poradna » Programy

Třídění a vyhledávání fotek na disku - software?

Ahoj, mám hromadu fotek a vetšinu balast (duplikaty, miniatury, podobné fotky apod.)Nemáte nekdo tip jak to udělat? Bud teda nejaky super program na trizeni fotek konkretne, nebo nejaky program na vyhledavani souboru (everithing apod.) ktery podporuje vyhledavani dle treba rozliseni, velikosti souboru (dal bych mazat mensi nez 100kb apod.).Mám třeba 10Gb fotek za cely zivot a proste tak 1GB je podle me relevantni :)

Odpovědi na otázku

pro prohlížení fotek mám ACDseea na katalogizaci mám DEPhttps://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/prace_s... neni to nic extra ale stačí mi to ... dělá to aj miniatury