» Poradna » Programy

Třída není zaregistrována(výjimka na základě hodnoty hresult:0x80040154

dobrý denPřed nedávnem jsem vyhrabal LEVEL dvd s hrou Alan Wake.poté co jsem skoušel spustit level engine mě však program obdaroval hláškou ''třída není zaregistrována(výjimka na základě hodnoty hresult:0x80040154(regdb_e_classnotreg))''.Nevím si rady. hledal jsem všude možně ,ale nikde nic co by mi pomohlo.Prosím o pomoc.Předem děkuji WINDOWS 10 64-bit

Odpovědi na otázku

Stará hra, ta nemusí pod Windows 10 fungovat...

To mě taky napadlo ,ale hru jsem skoušel i na windows 7 64-bit a taky mi to vyhazovalo tuhle hlášku.

https://cs.joecomp.com/fix-class-not-registered-... Mim taký dojem, že hra obsahuje knižnicu *.dll, ktorú W10 nepozná a nie je v systéme zaregistrovaná - teda systém k nej nepristupuje (ignoruje ju - ako keby tam nebola).

Podle tohoto podrobného popisu je ta hra pro Windows Vista, takže ani na Windows 7 nemusí fungovat:https://en.wikipedia.org/wiki/Alan_Wake

Pre Windows bola vydaná 2012 - a v tej dobe už bol Win7 SP1! Takže bola aj pre Win7.

Hru nebo ten LEVEL? Jak je psáno níže, zkus hru nainstalovat ručně přímo z DVD a neotevírej LEVEL rozhraní.

Nespoustej level engine, ale primo rucne instalaci..hra normalne funguje po win7, pod 10 asi taky..

Hmm, já bych vyzkoušel to spustit v režimu kompatibility nějakého staršího windowsu. V tomhle případě by to možná mohlo pomoci.