» Poradna » Programy

Třída není registrovaná

Zdravím, normálně mi šel pc, když jsem ho ale dnes zapl a chci spustit ve win 10 prohlížeč mi to napíše chybovou hlášku třída není registrovaná, nejde mi spuszit ani třeba cclenear a určitě by nešli zapnout další programy, nejde ani otevřít nastaveni a ani třeba nejde vyhledávat, prosím poraďte..

Odpovědi na otázku

Buď můžeme několik dní hledat co máš špatně a nebo za jedno odpoledne reinstaluješ systém a budeš to mít opravené. Kdyby jsi měl náhodou bezvadnou zálohu tak by to bylo nejlepší, ale nedělám si plané naděje. Kdybys jí měl tak už jsi jí použil a neptáš se na to.

To jsem měl v plánu, ale jak jsem už psal nejde mi otevřít ani to nastavení ve windowsu... Vim že se to dá nějak otevřít to nastavení při zapínaní pc, ale už nevim jak se to dělá, nevěděl bys?

Nejlépe, si vytvořit instalační medium (DVD, USB) a z něj nabootovat. MediaCreationTool si můžeš stáhnout např tady: https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... Ale jak z něj nabootovat je věc jiná. To sáhni k manuálu pro tvojí základní desku/notebook a podívej se jak se to má dělat. Většinou je boot menu nějaká F klávesa. Nejčastěji F9, F10, F11, F12. Ale může to být cokoliv, záleží co tam výrobce nastavil.

Obnovení ze zálohy trvá tak asi 20 minut!

>nejde mi spustit ani ccleanerObávám se, že jedním z možných viníků momentální situace je to, že ti předtím spustit šel. Ten program dovede v rukou neznalého člověka systém slušně nabořit… A pokud musíš žádat o takovou radu, jsi neznalý člověk.Bod obnovy možná pomůže, možná taky ne… Tohle vypadá na rozumný návod:http://www.servispckupka.cz/jak_opravit_windows_10_ob...