Tři monitory

Dobrý den,mám novou GK (AMD R9 270) a chtěl jsem naní připojit 3 monitory (jeden starší VGA a 2x televize HDMI) Jneže když je připojím a dám rozšířit plochu tak mi běží pouze 2 a třetí se odpojí... Jak to udělat abych mohl používat všechny tři zároveň děkuji.

Odpovědi na otázku

Pokud mas referencni dizajn, tak treti monitor by mel byt pripojen pres Display Port. Pokud je to modifikovana verze, konzultuj se strankami vyrobce karty. Muze to byt v ramci uspor ruzne oklesteno.

první dva monitory na ATI mohou být legacy type ( tedy VGA, DVI, HDMI ), ale třetí ( a další ) MUSÍ BÝT připojený přes Display Port a to přímo, nebo přes AKTIVNÍ PŘECHODKU, nijak jinak, sorry.Takže kombinace VGA +2x HDMI nepůjde a nepůjde a nepůjde, protože to nejde a nejde a nejde ( už se to tady řešilo asi tisíckrát.)Detaily zde ( doporučuji velmi pečlivě shlédnout ) http://www.youtube.com/watch