» Poradna » Programy

Trhaný obraz u filmu

Zdravím vás,
chtěl bych vás požádat o radu. Mám film v AVI-Xvid který při přehrávání škube.
Jak jsem zjistil, každý pátý snímek v pořadí se opakuje. Takže vždy čtvrtý a pátý snímek je stejný.
Media info ukazuje snímkovou frekvenci 30 snímků za vteřinu.
Myslím si, že asi někdo to špatně nastavil při převodu. Podle mě to bylo původně 24 nebo 25 snímkové
video, ale nevim proč z toho někdo udělal 30 snímků/s. To je můj názor. Možná se pletu.
Zajímalo by mě tedy, jestli je možné to nějakým způsobem napravit.

Díky.
Aminux

Odpovědi na otázku

Je to codekama, nemyslím že bys měl tak slabej komp že by tě to neutáhlo ani .AVI, Odinstaluj si kodeky co máš teď v PC nainstalovaný, a stáhni si K-Lite codec pack - http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/kodeky/mega-co... ... - Už 2 roky používám tyhle kodeky ( aktualizace instaluju když jsou ) A přehrálo mi to zatím všechny multimediální soubory které jsou chtěl doteďka přehrát...

zkus to přehrát třeba v SMPlayeru, jestli to bude dělat taky. Pokud ne, tak asi fakt potíž s kodeky.

Ono to blbne i ve stolním DVD přehrávači. Asi je ten film nějak blbě převedenej. Já jen jestli by se to nedalo nějak napravit. Bohužel lepší verzi jsem nesehnal. Těžko sehnatelnej kousek.
Kdyby to někoho zajímalo, jedná se o Dědictví vášně ( Legacy of Rage ) s Brandonem Lee.
Kdyby to šlo tak si to koupím i legálně, ale u nás to asi nevyšlo a v tv to zřejmě taky poslední dobou nedávali.