» Poradna » Notebooky

Trhanie hry ASUS ROG strix 702

Vo vnútri je procesor i7 7700 HQ 2.8 GHz, graficku kartu nVidia GTX 1060 6 GB, Ram 16 GB ...Hoši mám 2 problémi ..hra cs:go... Prvý je taký, že či dam rozlišenie 16:9 1920x1080 mam 300 fps ako aj ked mam 4:3 800x600 napríklad .. fps_max mam na nule .... tomu tak trosku nerozumiem.... no to až taký problém nieje ... Ako druhý problém mám že mi trhá obraz stále na akomkoľvek rozlišení ... Nieje to moc ale trhá to, je to až nepríjemne na oči .. ex_interp som nastavoval a nepomohlo tak isto som použil -freq 75 .... neviete prosim vás nejaké rady ? treba niečo nastaviť v ROG gaming center ? niečo v grafickej ? V synch som v grafickej vypol ... Dakujem krásne za skoré odpovede.

Odpovědi na otázku

Nemám moc zkušenosti s těmito ntb, ale nemáš zanesené větráky (tedy pokud to nemá vodnici), občas bývá problém právě přehříváním Zkusím popřemýšlet, jestli mě nenapadne něco jiného ,zatím zjisti teploty cpu a gpu pomocí: HWmonitor Třeba pomůže, i když tomu nevěřím, přeju hezký den

A není to třeba tím, že je úplně zbytečné mít 300 fps na obrazovce, která je ani nezvládne?? To může způsobit právě to trhání obrazu. Ten vSync zapni i ve hře. Ten ti právě že uzamkne fps na takovou hodnotu, jakou zvládne obrazovka...

Lebo CS:GO je väčšinovo CPU hra a na GTX 1060 už nie je viditeľný výkonový rozdiel. Rovnaké to je aj na AMD RX 480.