» Poradna » Notebooky

Trhání spodní části obrazovky při haní her

Když mam u hry vyplé zobrazení na celou obrazovku , tak vše funguje jak má. Ale když si hru zaptu v zobrazení na celou obrazovku , tak se mi při pohybu ( jen při pohybu ) zadrhává obraz ve spodní půlce obrazovky. Je to u každé hry co zapnu. FPSka jsou v pohodě.

Odpovědi na otázku

Děkujeme za info

Tak si zapni Vsync.

To nepomohlo

To je tearing.

Díky. teď aspoň vim jak se to jmenuje .

mám podobný problém u videa v BSPlayeru, ve full screenu se mi levý spodní roh problikává jaksi rozkostičkovanýnedivil bych se, kdyby šlo o nějakou featuru Win10

Nemáš nahodou ghx 9x0?

Gtx

ne nemam

Výborně, už víme, o čem není řeč. Teď bys mohl napsat naopak i něco konkrétního, třeba co vlastně máš.

nvidia GeForce 840MIntel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @1.70GHz8 GB RAM1920x1080, 60HzStačí takhle ?

Nevim co to je