Trhání obrazu u her a u videí

Dobrý den, mám problém. Když hraji na PC např. Call of Dutty modern warfare 3 tak když jdu třebe po schodech nebo nějáké akčnější snímky. Tak se mi obraz trochu trhne, není to hrozné ale vím že by to dělat nemělo. Dělá to i u přehrávání akčnějšího videa. Atd. Nevíte jak bych ten problém mohl vyřešit ? Děkujiprocesor - I5 4460Gpu - GTX 107016GB ramWindows 8.1Posílám obrázek, jak to zhruba vypadá.https://ctrlv.cz/okqS

Odpovědi na otázku

Zapni si Vsync. Bude to v nastavení hry.Pokud chceš vědět víc, tak si na netu najdi něco o tzv. Tearingu. Je to způsobené rozdílným renderováním snímků na grafice a jejich zobrazením na monitoru.

Vsync jsem zapnul, uzamkne se mi to na 50FPS (i když mám 60hz) monitor a stále to dělá. A ty vide na youtube nevím jak vyřešit ? Děkuji

U videí by to být nemělo. Co tam máte za ovladače GK?Zkuste stáhnout aktuální a nahrát celý balík naprosto čistě, tedy tak, že při instalaci dáte vlastní instalaci a zaškrtnete čistý instal.Poslední ovladače stáhnete zde:https://www.nvidia.com/Download/driverResults.as...