» Poradna » Ostatní

Trhání myši ve hře

Mám problém s trháním myši ve hře. Hra jede úplně v pohodě, plynule (Titan Quest), ale myš se kouše takovým nehorázným způsobem, že nejde skoro ani najet na tlačítko vypnout. Přiznávám, že to byla cracknutá hra, ale to samé mi dělalo i originál demo na Tactict arena (přičemž demo na Titan Quest jede v pohodě). Samotnou myší to asi není, stejný problém je i při používání touchpadu. Žádný jiný program při tom zaplý nemám, výkon počítače by měl být dostačující (Sony VAIO A397), používám originální XP... pls o radu

Odpovědi na otázku

jestli je ta myš USB tak zkus redukci na PS2 nebo naopak.... btw tohle mě dělalo když jsem měl vevnitř v myši zašpiněnej ten senzor, po vyčištění funguje zas normálně

Zřejmě sis spletl notebook s výkonným herním počítačem. VGA MOBILITY RADEON 9700 64 MB VRAM na moderní hry nestačí. Pomalý OS WXP/32 taky nijak nepřispívá k výkonu, spíš naopak.