» Poradna » Programy

Trhané video

čau kutilové, poradíte mě někdo? Po nainstalování Windows Media Player 9 do Windows XP Profesional mám problém s přehráváním videa. Některé filmy jsou trhané (např. Pán prstenů). Zkoušel jsem všechna nastavení a nic. Je to stejné jak z disku, tak CD. Nevíte někdo, co s tím?    Dík Pitras

Odpovědi na otázku

Ved xpcko uz obsahuje novy media player tak bolo asi zbytocne to tam instalovat...ale najskor to bude tym ze instalaciou toho media playeru sa nainstalovali aj kodeki pocas instalacie a prepisali tie co si uz mal v systeme... Takze najskor bude stacit si nainstalovat nejaky kodek pack... a vec by mala byt vyriesena. Aj ked neviem preco pozeras filmy cez media player..ved to je to najhorsie co moze byt na pozeranie filmov...skus napr. nejaky rychlejsi prehravas ako BsPlayer, RadLight, DivxPlayer,Vplayer..a pod...

Zkus Moviex, je to bootovací odnož Linuxu a jede to super i na slabych kompech a nepotřebuješ ani žádné kodeky.

nemyslim si ze by to bylo kodekem spis co mas za pc (myslim rychlost ) nebo proste spatne zakomprimovaný film