Trhá se bluetooth streaming z PC

Přátelé jsem v koncích.Dnes mi dorazily bluetooth sluchátka Sony MDR-ZX330BT, kromě poslechu hudby z mobilu je chci využívat i s notebookem Lenovo T430u (W10x64) pro hraní her a sledování filmů.Ačkoli s telefonem fungují sluchátka naprosto bezchybně, s počítačem se mi nedaří je rozchodit. Připojení proběhne v pořádku ale jakýkoli zvuk z počítače se neustále zhruba 2x za sekundu zasekává.Zkoušel jsem stránky výrobce sluchátek... nic, na radu proti zasekávání zvuku radí zkontrolovat zasunutý konektor, to u Bluetooth asi neprojde Update ovladačů bluetooth přímo od Lenova (i podle serivého čísla NB) nelze protože mi jejich ovladače ThinkPad Bluetooth with Enhanced Data Rate Software II nenajdou zařízení. Ve správci zařízení jsou k nalezení ovladače Bluetooth od Intelu jejichž update ani odebrání a opětovná instalace vůbec nepomohly.Napadá Vás ještě na co se zaměřit?

Odpovědi na otázku

Je zajímavé, že když přepínám různé úrovně kvality, mění se frekvence trhání a nově v pozadí slyším i takové slabé tikání které koresponduje s frekvencí trhání, jednoduše mi přijde jakoby jendo ze zařízení nestíhalo a neustále obnovovalo spojení. :'(