» Poradna » Programy

Transport Tycoon Deluxe a problemy

mam problem, hraji TTDX pod windows, vse plne funkcni, kdyz hraji sam, ale chceme to rhat po siti, ale jakmile se hry spoji tak kratce na to se zmeni grafika, resp se totalne zvrtaji barvy, a je to tak nehratelne, proadi nekdo co stim? dela to na 2PC ze 3.Diky

Odpovědi na otázku

Zkusil bych TTDX pro Windows (vyšla speciální verze) - možná někde stáhnout (abadonware?), v obchodě to už 100% neseženeš....

Ta Win verze je dobra, ze funguje i na NT systemu, ale nejde mi rozjet na ni hudba (SB 5.1) a vlaky nejezdi do depa na pravidelne kontroly (a to je docela problem, kdyz vlak na trase ma minimalne 10x broken down(()...

já bych rekl ze dokud byla jen verze DOS tka vse fungovalo OK, verze pod win má strasne moc problemu, a kazdy  ma jine problemy, s tim rozpadenim barem, resp zmena barem do nehratelna mi dela taky na jednoim PC ano a na druhem ne.na co je ten TTCH ?

No, to nejezdí - mrchy! Ale vyřešil jsem to tak, že když mašince zadáváš cestu: Jeď na nádraží A, plně nalož, jeď na nádraží B, Tak mezi to ješte hodím zastávku v depu (kliknutím na depo). Takže je to: Nádraží A - depo - nádraží BHudbu nevím