» Poradna » Windows (a jiné OS)

Translator pro firefox na lištu-instalace

Jelikož pro mne z neznámeho důvodu se nemohu přihlásit (ačkoliv se s svým heslem přihlašuji stále???!!) najednou z čista jasna to nejde ani s původním -ani novým ,tedy jsem nucen pracovat na Pc od své přítelkyně na svým netbooku mám na liště nainstalován translator u přítelkyně nikoliv takže do doby vyřešení problému k přihlášení se bych uvítal,abych mohl pokračovat tedy ,abych i zde nainstaloval translátor na lištu .Podotýkám ,že netový signál skrze routr beru od své přítelkyně ,uvítám ,pokud mi poradíte jak zprovoznnit netbook ,respektive přihléšení na net ,respekt.jak opět zprovoznit svůj netbook Za akceptaci mého podnětu děkuji Kosinski,cestakos@seznam.cz

Odpovědi na otázku

Podľa pravopisu pracuješ s PC mašinou ako s lopatou pri výkopových prácach.Translator pre "zasúvačku" určený do Firefox;https://addons.mozilla.org/sk/firefox/user/nobzol/Návod na prihlásenie sa do modemu, prípadne nastavenie siete káblom či wifi v tvojom noťasi, by bolo nad tvoje sily.

Nemají bratři Slováci stejné uvozovky jako my Češi? Tedy „ a “?

Jak vidmo jsi chytřejší jak náš kocour asi jsi na tolik erudovaný ,že dokážeš brixně rozeznat ,kdo pracuje s mašinou jak s lopatou .Jak vidmo jsi matador vychovaný na haluškách a osvícený eualiašovým ohněn a zdatný pretekár ,navýše pravopis třídíš podle frekvence kopaníčárov ,vrať se na zem chytrolíne .Kosces

jak vidmo ty jsi Lumen brouk Pytlík nemá šanci .Omlouvám se ,že jsem Tě svým neználkem pobouřil (já lopatu nepoužívám Dělám do včel -pozor at´Tě neštípné,žij blaze ze svým obzorem ,dobudeš jistě obdiv široké veřejností Kosces

Zkusit tento odkaz překlad na 1klik.http://www.kdosiodjinud.cz/zjednoduste-si-praci-s-br...

Na svém seznam @Firefox jsem měl na liště jak translator Googl tak i firefox

Instalovat Translator Microsoft na Lištu seznam cz.email

Rád bych seznal nápovědu k instalaci Grambír na plochu ,instalace z WEBU

Instalovat translator na lištu

Je mi líto,ale musim konstatovat ,že ne všechny inovace jsou k lepšímu provozu ,ano po staru se žít nedá je to heslo starých kutých ,nic méně z mého zorného úhlu zření mi připadá ,že leit motivem je motivace pro participaci různorodých vyčihovačů ,názorně mohu dokumentovat nač bychom měli mít jedno univerzalní heslo pro veškeré portály na netu ,když tu pak jednotlivé portály maji výlučně některé specifikace ,atím vytvářejí práci pro inovatory přičemž by to snad mělo smysl pro uživatelé toliko dostupných portu veřejnosti nikoliv proprivátní klientelu ??Neni divu ,že častá změna upgrady otupuji paměť a nastávají potěžkosti !!??,a přibývá zdržné a nová práce pátraču pro obnovu.Aneb rovněž je mi v dnešním technickým světě nepochopitelné proč veškeré technické věci se publikuji v engliš ,když je to na České uživatelské verzi budiž v dané paritě ,by měli být dispoziční translátory na liště ve verzi nedávné xp 7 tomu tak bylo ale inovačně windows 10 vycházi z domění ,že současná generace je již v angličtině vzdělaná??!! A zavádí obstrukce a bariery jsi nainstalovat patřičný TRANSLATOR??!!

Nevím z jakým opodstatněním jste mi odebrali nainstalováné translátory ,asi jste zlomyslní nechte brouka žít a vraťte mi co jste ze své zlovůle odstranili ,nemám zájem ani od googlu chci zpět již víc jak desetiletí seznam Mozilla Firefox a nepodstrkujte mi vaši volbu Jsem dosud SVEPRAVNÝ

Nevím z jakého aspektu jste mi svevolně odstranili pracně nainstalované Translátory na lištu,UVÍTÁM pokud mi je VRÁTITE zpět na lištu ,žel jsem nískopříjmový důchodce ,a školní docházku jsem absolvoval vz ruštinou,a totéž i maturantu opět v povinném Ruském jazyku Za akceptaci děkuji ....kosces