» Poradna » Ostatní

Train simulátor 2018

Dobrý den chci se zeptat mám train simulátor 2018 v cd distribuci bude se mi automaticky aktualizovat jako bych ho měl přes Steam?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

jj budou ti posilat kazdou aktualizaci na dvd

CD? To nebylo na DVD?Nicméně Dovetail Games, pokud se nepletu jede pouze přes Steam, v krabici je jen klíč nebo neaktuální instalační médium.

Na CD to nekoupite. A z krabicky s DVD vyndate klic, ten aktivujete ve Steamu a to DVD uz nikdy k nicemu nepouzijete. Naopak bez klienta Steamu Vam "instalacni" DVD bude k nicemu.

A po zaregistrovaní na Steam-e aktualizácie (podľa nastavenia Steam klienta) budú automatické.