» Poradna » Ostatní

Train Simulator 2018

Ahoj, nedávno jsem si koupil přes steam nový train simulator 2018. Jak sem si ji koupil tak sem si jí šel ihned zahrát nastavil jsem si nastavení grafiky atd. a zapnu nějakou trať na začátku všechno bylo ok a měl jsem dojet na nějaké hlavní nádraží které je docela veliké, a když už se k němu pomalu blížím tak se hra začne najednou sekat nevíte proč? Počítač mám výkonný tady vám napíšu všechny parametry: Grafická karta: NVIDIA Geforce GTX 1070Procesor: Intel Core I7RAM: 16GBWindows 10 64bitA je to teda stolní PCDěkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Pokud je hra nová nemusí být zatím dobře optimalizovaná.Prozatím se hlavním nádražím vyhni.

TS už od verse 2016 běhá i na méně výkonných počítačích. Ale na př. TS2017 má celkem 32GB dat a průběžně si načítá to, co v daném momentě potřebuje z disku. A to je ten problém. Vyřešil jsem to tím, že jsem si vytvořil zvlášť oddíl na disku, zformátoval a na něj hru zkopíroval, aby to průběžné načítání nebrzdia případná fragmentace načítaných souborů. A byl klid. Nevím co TS2018, ale TS2017 se neinstaloval, pouze se spustil a tak mohl být uložen kdekoli.

hra je neskutočne zle urobená ,žiadna optimalizácia,na takú grafiku aká je v hre by mal stačiť pc za pár drobných ,a ono to nedokáže plynule rozbehnúť ani grafika za 300 € a i7

(sice pozdě, ale vzhledem k tomu, že mi to vrátilo vyhledávání, tak to třeba ještě někdy někomu pomůže)Tahle hra je:1. blbě optimalizovanácož vede k tomu, že2. její výchozí nastavení jsou určena pro tratě x let staré, ale ne pro tratě současné.Nejrozumnější řešení je shodit nastavení grafiky (nechat jen rozlišení, nastavení detailů terénu, "dynamic lightning" - především je třeba shodit "shadows" a antialiasing).A pak to začít postupně zvyšovat, dokud se nepovede dosáhnout výsledku, který je koukatelný a ještě pořád svižný, hlavní zabijáci výkonu jsou "shadows".Tahle hra je jednovláknová (běží na jednom a půl jádře) a 32-bit (takže omezená na 4 GB a to ještě spíš jen teoreticky, ono je to spíš míň).HODNĚ jí pomáhá SSD.A to je zhruba vše...

Díky za odpověď. Ja už stejně nehraju ty nové mapy protože jsem je dohrál a teď si kupuji nové DLC a tam to jede plynule :)