» Poradna » Programy

Tragické zjištění

Při práci s počítačem mi pořád vadilo, že je nějaký zpomalený, ale nevěděl jsem proč a dlouho jsem se tím trápil. Najednou jsem si ale všiml modrého stále točící se ho kolečka a v tom mi to došlo!! REZIDENTNÍ OCHRANA AVASTU!! Pořád testuje veškeré procesy v počítači a tím jej zpomaluje! Ach, jak mi to jen mohl udělat?!?! Jsem zdrcen, rozčarován, mé srdce pláče a po tváři mi stékají slzy, návaly smutku se střídají s pocity nenávisti, kudy chodím stále na to myslím, myšlenky na něj se mě drží jako vlastní stín. PROČ??? PROČ?? PROČ MI TO JEN UDĚLAL????????

Odpovědi na otázku

protoze si ho stastny uzivatel neumel nastavit k obrazu svemu - vymenit kus hardwaru mezi zidli a klavesnici

Ahoj, myslim, ze Avast jde nastavit celkem rozumne a neni to nic sloziteho. Mam teke zkusenosti s tim, ze pokud clovek necha vsechny ochrany bezet, tek to brutalne zpomali komp. Ps. A to teprve vyzkousej Kerio Route FireWall a uvidis co je pomaly komp )

Máš asi pěkně starej comp... Já na P4/2.4GHz žádné zpomalení nepozoruji, a to jsem nic nenastavoval a nechávám ho běžet současně se Sygate firewalem a rezidentním antispy.