Trafo pro INTERBELL IB-202A

Nevíte náhodou jaké má přijít trafo k tomuto telefonu? Počet voltů a amper?

Odpovědi na otázku

Kdybys nebyl lenošný používat Google, už bys to věděl.

Zatím co si vymýšlel tuto větu si mi mohl pomoct to najít, nebylo by potřeba mé druhé věty a napsal bych jenom díky.

Já jsem to měl za cca 2 minuty a to jsem do Google nezadal nic jiného, než INTERBELL IB-202A. Pokud "takto schovanou" informaci nejsi schopen najít, neměl bys do toho vrtat, protože vybrat odpovídající zdroj (ne trafo, ale zdroj!) bude nad tvé sílz.

Tak to ti gratuluji, já to dokážu napsat za 5s všemi deseti, ale když si to měl teda za ty dvě minuty tak co ti to teda vypsalo? Místo těch dlouhých odpovědí by mi bohatě stačily ty parametry, to bych ti pak dokonce i poděkoval. Aneb kdo neví tak píše jaký je ten druhý debil a kdo ví tak jen ve zkratce napíše to co ten druhý potřebuje a je vyřešeno.

Takže OA, nebo ekonomka? Těmi všemi deseti jste to mohl doopravdy nadatlovat strejdovi a rychle najít. Jo, trafo je tohle: http://www.trafocz.cz/image/animace-07.jpg (zdroj: trafocz.cz).

Kdybys to opravdu zkusil, místo toho nafukování, tak šestý odkaz vede k návodu. Mimochodem 9V/1A. Patřičný konektor si zjisti už sám.

Asi by bylo dobré dodat, že napětí je STEJNOSMĚRNÉ a záleží pochopitelně na polaritě.. Sichr je sichr.

Jasně, to ať si už zjistí. Možná je to na tom přístroji napsáno, někde poblíž zdířky.

Nic bych za to nedal, že poblíž oné zdířky je napsáno napětí i proud zdroje.

Náhodou to vím-