» Poradna » Ostatní

Trackmania 2 canyon

Koupil jsem si trackmania 2 canyon jenže jsem přeinstloval počítač a ztratil jsem klíč nevíte kde bych ho mohl zjistit ?

Odpovědi na otázku

Je tam, odkud jsi ho sehnal. (e-mail, na obalu krabice... )

ne že bych ten klíč potřeboval, ale mám stejný problém.hru jsem koupil download verzi přímo od ubisoftu a email jsem smazal.hru mám samozřejmě aktivní, neboť po instalaci a přihlášení svým jménem a heslem se automaticky aktivuje, ale klíč bych taky chtěl zjistit a ani softy, které vyhrabou kdejaký key z maniaplanet ho nevytáhnou...

jenže já už ten email nemám.

už jsem to vyřešil.chvíli jsem si dopisoval s obchodem maniaplanet a po 4 dnech mi přišly emaily s potvrzením nákupu i s klíči znovu (kupoval jsem canyon a stadium)jestli jsi to kupoval z maniaplanet jako download verzi, tak tady nechej email a já ti pisnu podrobně, co s tím.U jiných shopů to určitě nebude tak složité. Ještě se mi u českého obchodu nestalo, že by mi cokoli z objednávky neposlali znovu (klíč, fakturu, opis objednávky, mno cokoli).

Můj e mail je petr.b@outlook.cz

taky tedka hledám klíč, nemáš už ho prosím? pokud jej někdo máte pošlete ho na ondraschwetter@seznam.cz

Stratil sem klíč k trackmánia 2 stadium... po přeinsalování mi teď hra bez nej nejde jestly nekdo máte klíč tak mi ho pošlete na mail 1.lub@seznam.cz

klíč je 96KH2

Ahoj lidy. Prosím nekdo hodny kdo mi pošle klíč na emajl Honzajs1597530@seznam.czDekuji :) :* :)