» Poradna » Web a internet

Tracker Torrent

Ahoj, mužete mi poradit nějaký Tracker Torrenty? Nějaky kde najdu skoro vše, hlavně filmy a seriály, s výběrem kvality a podobně. Donedávna jsem používal https://www.skytorrents.in/ ale tam někdy včera všechny torrenty zmizely a zustaly jen magnet linky. Díky moc za radu!

Odpovědi na otázku

A v cem je u magnet linku problem? Jde jen o alternativni zpusob ziskani stejnych informaci jako jsou v samotnem torrentovem souboru. Torrentove soubory jsou na ustupu z praktickych duvodu (predevsim bezpecnost a legislativa) a jakykoliv tracker najdete, brzy skonci taky jen jako katalog magnet linku. To znamena ze jakakoliv rada nebude mit dlouheho trvani.

Ahoj, díky, ale jak odpovídám níže, už chápu co jsou magnet linky a nebránim se jim, naopak :D Takže problem vyřešen...Max nejakej tip na nějaky trackery krom výše zminovaného https://www.skytorrents.in/Díky

A v čem je problém? Přes magnet linky to stáhnout jde taky, akorát ty *.torrent soubory neztahuješ z nějakého webového odkazu, ale od jiných uživatelů přes bittorent protokol.

Díky za tip, ale nějakej návod na postup? ja jsem na tohle dřevo..

Uvědom si že magnet linky jsou budoucnost bittorrentového stahování. A z uživatelského pohledu je stahování s nimi prakticky stejné jako stahování s torrent soubory. Na magnetlinky přechází všechny velké trackery prostě proto že je to rozumné. Výrazně se tím pro ně sníží zátěž (už ti nemusí posílat informace které si na základě magnet linku umí torrent klient sám získat z DHT)

Jinými slovy pokud se budeš iracionálně vyhýbat magnetlinkům za chvíli nebudeš mít odkud stahovat, prostě na magnet link klikni a stáhneš to stejně jako dříve pomocí torrent souboru. Tak je to jednoduché.

Ahoj, diky za radu.Ja se magnetům vyhýbal z čisté nevědomosti o co vubec jde :D Ale ted když vidim že se stahuje uplně stejně tak jsem v klidu, diky.Nemáš ještě nějakej tip na Tracker krom výše zminovaného https://www.skytorrents.in/ ?Díky