» Poradna » Web a internet

Tracert v mém W10 nefunguje

V mém W10 nefunguje program tracert. Než budu svádět nefunkčnost na svůj modem Samsung (SM-V101F) od Vodafone, možná bude problém v nějakém ovladači nebo sytémové službě. Ptám se, co potřebuje program tracert pro svou činnost (ovladač, služba, ..)?

Odpovědi na otázku

Spouštím jako user ve W shellu;tracert a23-53-37-222.deploy.static.akamaitechnologies.comTracing route to a23-53-37-222.deploy.static.akamaitechnologies.com [23.53.37.222]over a maximum of 30 hops: 1 * * * Request timed out.

Jestli je to IP tvého routeru a má zakázáno odpovídat na ICMP, tak je vše v pořádku. Zkus trasovat někam dál, třeba na idnes.cz (na rozdíl od zive.cz odpovídá na ping

To byla externí adresa, získaná z programu Process hacker (Network) přenesená do programu tracert ve W shellu, když ten samý program v programu Ph, taky vypovídal službu. A stejně tak tomu je s jakoukoliv adresou včetně idnes.cz, google.cz, ...

Hele hackere, tracert s největší pravděpodobností funguje, jen je jsou někde po cestě zakázány příslušné pakety. PrasatkoPee

Hele hackere,Vypovídáš o sobě? Program se tak jmenuje, lepší s podobnými funkcemi jsem nenanašel, natož, že by nějaký existoval po linuxem. Po cestě, takže víš nějakou kde to zakázané není?

localhost

Tak jo, program funguje, ale ne se síťovou adresou, a na to jsem se hlavně ptal. Někde je chyba, a já si teď nejsem jistý jestli mi kdysi ten příkaz na pc fungoval s tímto medemem na starším Dell XPS s W7-32-bit.