» Poradna » Programy

Trable with download accelerator

Nainstaloval jsem si DAP pro stahování souborů z internetu, ale jaksi to nefachá.Program se zeptá jestli ho chci používat jako základní program pro stahování potvrdím že OK.restartuju.Když chci pak neco stahovat a vyberu z kontextového menu dovnload with DAP tak ani hovno! Spojení mám nastaveny dobře.To by byl zázrak kdyby něco fungovalo.

Odpovědi na otázku

Nevyřeším tvuj problem, mam jen tip: vyprdnise na DAP a nainstaluj FLASHGET . Je to funkčně stejný a navíc česky( musí se zvolit language)...tudíž vše v nastavení pochopíš.Aby mohli oba ty programy stahovat musej být spuštěný(předpokládám že si DAP měl spuštěnej)Vlastní zkušenost s DAPem taky nebyla dobrá.