» Poradna » Web a internet

TP Link, XP, internet

Zdravim. Muj problem je nasledujici:V utery jsem si poridil TP Link 822. Po nainstalovani atd. mi vyhledalo wifi siti. Pripojeni probehlo v poradku. Intenzita netu byla skvela. Dva veceri jsem pracoval bez potizi. Vcera nastal zlom. Po peti minutach prace vypadek site. I kdyz ji porad vyhledalo, zadal jsem heslo a znova jsem 5 minut pracoval. A takto cely vecer. Na Ipadu wifi sit fungovala bez potizi.Jeste dodam, ze na svem pc jedu porad Win XP. Nevim jestli bych mel neco doinstalovat, nicmene dva veceri to jelo bez ztraty kyticky. A to mi hlava nebere :)Kabel by byl jistota, ale ten je nemozny pro muj pripad.Dikes

Odpovědi na otázku

Jsme rádi že jste se vypovídal. A nemusíte se ani stydět a na něco se můžete zeptat.

Popsal jsi situaci a vyvodil jsi správný závěr:"Kabel by byl jistota"Pokud máš problémy s nákupem nebo připojením kabelu UTP do PC, prostě se zeptej, jak na to.IMHO to zvládne každý začátečník.

:) takze dotaz: kde je problem staleho vypadku wifi site pri praci na pc s pripojenim pomoci TP Link? Rada jak to odstranit?

To už zní lépe-takže zkuste jiný accesspoint-takže zkuste jiný počítač-zkuste to reinstalovat jiné ovladače k tomu počítači ( počítač) Jestli čekáte nějaké čáry tak smůla. Tohle je jen o zkoušení a zkoušení. Jediné co víme je, že ten TP link bude asi v pořádku pokud s iPadem se drží. Pravděpodobně můžete zjistit jen že nějaký ovladač stím funguje jiný ne. Tedy má to stále výsledek počítač je a bude nekompatibilní.

Dekuji. Vyzkousime neco. V ty cary jsem ale tajne doufal ;)