» Poradna » Web a internet

TP LINK Archer MR 200

Několikrát denně mi vypadne Wifi signál z routeru, zhasne LED 4G, vždy musím celé zařízení vypnout a zapnout.

Odpovědi na otázku

Ahoj, Po tvém popise si nejsem jistý, co ti tedy vypadne. Jestli wifi, a nebo připojení k internetu.Pokud jen připojení k internetu, tak to může být tím, že se ten modem přepojuje na jinou BTS. Teď jsem řešil podobný problém, známý byl mezi třemi BTS a několikrát denně se to přepojovalo. Nakonec jsem odšrouboval obě antény, místo nich dal směrovku a natočil na ten, který má nejlepší signál.Dále může vyzkoušet v modemu natvrdo vynutit připojení 4G nebo 3G (možná se jen přepíná mezi nimi)

Děkujeme za informaci.

Tak by mě zajímalo, proč byl můj příspěvek smazán

To se chlubíš, nebo si stěžuješ?

Kamarádovi taky zhasínala 4G ledka a naskočil jakoby plný signál, když jsem se díval do setupu, modem se přepnul na GSM síť. Z automatiky jsem to přepl napevno na 4G síť a bylo po problému.