» Poradna » Web a internet

TP-Link Archer C6 - zamrzá administrace

Dobrý den,koupil jsem si dnes nový router TP-Link Archer C6 a i když je nastaven, tak třeba pokud jdu do DHCP, tak nevidím připojené počitače přes WIFI, ale jenom přes LAN.Dále pokud jdu do advanced nastavení, tak router hned zamrzne a musím se znovu přihlašovat.Je tohle normální?Viz obrázek: https://ctrlv.cz/shots/2020/03/13/8BXi.png

Odpovědi na otázku

nieje, vrat ho.

Čím se při konfiguraci routeru k němu připojuješ? Přes UTP nebo wifi?

UTP. Každopádně DHCP list mně docela štve. Jsou tam pouze LAN

Nedostaneš se z něho k aktualiazaci FW?

Ptáš se na blbosti. Má poslední. WEB versus jeho print screen. (200110)ArcherC6v2_eu-up-ver1-2-1-P1[20200110-rel60119]https://www.tp-link.com/cz/support/download/arche...

Děkuji, že ses za mě podíval. Odpovídáš na blbosti. Spíš mi zjisti, což bylo mého účelem dotazu, jestli router umožní přeflašovat FW, i když je v poslední verzi.

No...na reakci raději nic. Ostatní viz moje z 10:58.

Hmm, opsal bych si nastavení, udělal factory reset a znovu ho zkusil nastavit. Na závěr save and reboot. Nedávno jsem dělal 2x TP-LINK Archer C5 V4, defacto dtto a bez problémů. Pokud to nemůže, pak viz "roob.

Pokud nepomůže "factory reset" ani přeflashování originálního FW, tak je tu ještě alternativní možnost - nainstalovat OpenWRT: https://openwrt.org/toh/hwdata/tp-link/tp-lin...

Dneska jsem si ho koupil a po upgradu firmware na nejnovější mi to dělá to samé.Jak jsi to vyřešil?

Tak jen update za mě. Přes WiFi z telefonu to jde. Ale po kabelu z PC to při nastavení pro Wireless vždycky lehne.