» Poradna » Mobily

Tovární nastavení

Zdravím, potřebovala bych pomoc. Nedaří se mi dostat telefon do továrního nastavení (Samsung). Stejně tak nejde odhlásit e-mailový účet (potřebuji tam dát jiný účet). Když zadám obnovit data, hodí mě to k jednorázovému ověření e-mailu. Ten ověřím. Hodí mi to hlášku, že ID bylo úspěšně ověřeno, ale tovární nastavení se přesto neobnoví, jsem jakoby zpět na začátku. Vyzkoušeno několikrát. Tovární nastavení jsem dávala několikrát na jiných telefonech a vždy bez problému. Nemá prosím někdo radu, co s tím? Děkuji moc.

Odpovědi na otázku

Je potřeba ten účet napřed VYMAZAT, a až potom dát tovární nastavení! Pak už to bude v pořádku.

To jsem také několikrát zkoušela, ale zas mě to hodí na ověření toho mailu a po ověření se nic neděje. Stav nula...

tak hard reset ale bude to pak chtít ověření tím účtem

Řekl bych, že jde o to dostat to do stavu BEZ účtu.

ano, pak by ten ucet mel jit normalne odstranit
pokud se nesnazi smazat ucet nekoho jineho :)

Tak děláte špatně postup při smazání účtu. Bez toho to tovární nastavení prostě neuděláte.

Navštivte nějaký autorizovaný servis Samsungu s účtenkou o koupi telefonu.

Nemyslím si, že by někdo musel kvůli smazání účtu do servisu. Ale něco zřejmě dělá blbě.

Pokud si původní uživatel telefon zabezpečil, hard resetem se toho nezbaví.

Mimochodem, na přidání nového účtu ten starý mazat nemusíte. Něco musíte dělat špatně.

Očividně jo, je to manželův telefon, já jsem zvyklá na IOS, takže možná proto jsem v pasti. Nevím, kde dělám chybu... Ale i při odhlášení účtu mě to háže na ověření přes e-mail, ten se ověří, ale nic... jdu to dál zkoušet...

Jak přesně ten účet mažete?

Tak se mi podařilo přidat jiný google účet, stávající jsme smazala, ale asi to bude chtít smazat i účet samsung account, ten odebrat opět nejde - ověření přes e-mail a potom zas ticho po pěšině..

A smazat musíte samozřejmě účet od Googlu, ne Samsungu.

a to je nesmysl, bez ověření/smazání Samsung účtu neuděláš tovarko

Tak já už nevím :D :D

Určitě? Zatím jsem viděl, že je potřeba smazat jenom Google účet...Ale Samung mám poprvé, tam jsem to ještě nedělal...

Rozumím, snažím se odstranit pouze e-mailový účet google.

Zkus to naopak, nejprve přidat nový účet a potom odebrat původní. Odebrat jediný účet jednoduše nejde.

Zkušela jsem, ale jde o dětský účet a píše mi to, že musím první odstranit stávající. :D Mám chuť ten telefon roztřískat :D

Aha, no to jsi nepsala, že to je dětský účet To se zase bude chovat nějak jinak.

nebude, nesnaží se odebrat dětský účet ale normální

Jo, jenže tam místo něho nedala jiný dospělý. Zkusil bych tam nejprve přidat nový dospělý účet, který bude určen jako správce toho dětského a teprve potom odebrat ten původní dospělý účet .

Telefon může být normálně bez google účtu, buď něco dělá špatně nebo je to nějaký bug...klasická rada, restart nepomohl?

Telefon může být bez google účtu, ale účet se blbě odebírá, když už tam jednou je.

leze to z tebe jak z chlupatý deky - nejdřív manželův telefon, pak že je to dětský účet, pak mluvíš o emailovém účtu Google...Uvědom si, že na Androidu je účet Google něco jako klíče od bytu - nejde jen o mail, jde i o přístup k placení, obchodu s aplikacemi apod.Pokud je Google účet dětský, má menší práva - něco jako když dáš dítěti klíče od bytu, ale na dětském svazku nejsou klíče od sejfu s penězi, skříňky s alkoholem a garáže Dětský účet prostě leccos udělat nemůže, musí to udělat jeho účet rodičovský, ale ono se dost blbě radí na dálku, když netušíme, jak to máš nastavené a co jsi kde vlastně smazala.

:D :D :D Chápu :DJe to manželův telefon, ale chceme ho dát dceři, ta má dětský účet už založený (na jiném telefonu). Takže jsem chtěla dát telefon do továrního nastavení a vložit tam dceřin dětský účet.

Dětský účet tam nemůže být "samotný", musí být přihlášený k "rodičovskému" účtu.Jaké účty tam tedy teď jsou ???

sam som riesil nieco podobne s telefonom Samsung (u mna to bol konkretne Galaxy A5 2017), kde to pri resete chcelo okrem Google konta este aj Samsung konto - k tomu zial uzivatel heslo nevedel... Riesenim je Factory reset cez Recovery menu... tak sup do Googlu "recovery menu factory reset samsung xxxxx"