» Poradna » Ostatní

Tovární nastavení

Zdravím potřeboval bych poradit, dal jsem stolní počítač do továrního nastavení a když jsem to potom spustil nereaguje mi myš ani klávesnice zkoušel jsem na všechno klikat ale nic nefunguje, poradil by mi někdo prosím co dělat?

Odpovědi na otázku

Já ho minule dal taky a v pohodě, klikání na myš i klávesnici mi šlo.

Víme, jablíčka tohle nedělají. Nešťastník má zřejmě nejnovější widle se vší parádou. Zkusím předběhnout vývoj diskuze a doporučím mu rovnou reinstalaci systému.

O to nejde, jenže pán položil jestli to nejsi ty pouze se změněnou přezdívkou, položil dost nepřesný dotaz. Minule mi taky nešlo nastartovat auto, poradíš mi co s tím?

Táák, zažívám to denně, neznalí kladou nepřesné dotazy a dělej, babo, raď. Já su Pavel (aka Pája), jestli se ti to neukazuje. To s autem mě mrzí.

Chce to nainstalovat správné ovladače.Ale pokud nefunguje myš ani klávesnice, tak je PC neovladatelný. Nezbývá tedy nic jiného, než provést čistou instalaci.

Tovární nastavení ve Windows je blbost. Sice se to tak jmenuje, ale nefunguje to tak. Jediný způsob, jak u Windows provést "tovární nastavení", je čistá instalace. Takže takže ta tě teď čeká.