» Poradna » Ostatní

Tovární nastavení

Zdravím potřebuji poradit mám tablet Lenovo YT3-X50F a zapomněl jsem heslo na přihlášení na Google a nechce mě to dál pustit.jak se dá nastavit tovární nastavení nebo co s tim.Dekuji

Odpovědi na otázku

Jediným tlačítkem spustíš obnovu do továrního nastavení.Viz tlačítko NOVO -> OKR.Kdybys nebyl tak zoufale líný, našel bys to v manuálu:RTFM!Nebo na webu Lenovo:https://support.lenovo.com/cz/en/solutions/ht104038Ovšem zapomenuté heslo to nevyřeší.

Ale na tabletu to tlačítko není.a dá se teda stim něco udělat.