» Poradna » Notebooky

Tovární nastavení u Windows Vista

Zdravím, dostal se mi do rukou poměrně starý Asus s Windows Vista Home Premium.A nevím jak ho dát do továrního nastavení,...Zkoušel jsem i přes restart a F8 do systémového menu ale tam to taky nejde...Nějaké nápady ?Díky.

Odpovědi na otázku

1. Pomocí "Recovery" utility která bývá předinstalovaná od výrobce.2. Z prostředí obnovovací obrazovky (po startu F8) či opravného/instalačního disku.Pokud není na disku přítomna recovery partition, nebo byl změněn layout disku, obnova do tov. nastavení samozř. provést nepůjde.

1. Power on or reboot the ASUS laptop. When the ASUS logo screen appears, press "F9" to access the hidden partition.2. Press "Enter" when Windows Boot Manager appears. Choose your language from the options and click "Next."3. Review the on-screen messages and then click "Next." Select one of the following options: "Recover Windows to First Partition Only," "Recover Windows to Entire HD" or "Recover Windows to Entire HD With Two Partitions."4. Click "Next" and follow the on-screen instructions to restore the ASUS laptop to the factory defaults.Otázka je jestli na tom disku je ten oddíl pro obnovu, pokud ho třeba již někdo nesmazal, případně pokud už někdo disk měnil a systém pak instaloval znovu na prázdný disk.