» Poradna » Windows (a jiné OS)

Tovární nastavení u pc

Dobrý den chtěl bych se zeptat:Když dám pc do továrního nastavení zůstane mi windows 10.Pc Původně windows 7

Odpovědi na otázku

W10 spolehlivě zlikviduje funkčnost recovery partition s původním W7.Co s tím?Standardní postup:1) Boot ze záchranného média.2) Připojení externího média se zálohou OS.3) Obnova zdravého stavu OS ze zálohy.

Pokud máš W7 upgradované na W10, tak tovární nastavení neprojde. Takže se o něho ani nesnaž a proveď čistou instalaci.