» Poradna » Notebooky

Touchpad

Touchpad normálně reaguje a funguje, neovládá ale pohyby dvou prstů, aby stránka jezdila nahoru a dolů. Dříve to normálně fungovalo. při stisknutí fn+f9, kde jsem se dočetl že by mělo být nastavení, to vůbec nereaguje. díky za radu!

Odpovědi na otázku

Zkousel jsi google a pohledat na poradně Zive? Vcera tady byl stejny dotaz na jeden ACER notebook.Mas spravnou obsluznou aplikaci / utilitu pro svuj touchpad, nebo jen ovladac?