Touchpad u notebooku

Zdravím, chci se zeptat jaké lepidlo by jste použili na přilepení touchpadu. Montoval jsem palmrest a touchpad jsem z toho musel slepit to lepidlo je docela silné a má takovou gumovou konzistenci tak se chci zeptat zda nemáte nějaký typ

Odpovědi na otázku

Lepidlem na plasty bys ten touchpad přilepil už napořád, většina lepidel je podobná vteřinovým lepidlům.Takže pokud nebude fungovat klasický chemopren, použil bych nejlépe tavnou pistoli, která by neměla natropit žádné škody, pokud bys touchpad přilepil nějak špatně.

Skor bych pouzil obojstrannu pasku, tenku 3M. Lepsia prilnavost k povrchom.Ak chces lepit, tak potom lepidlo na bazi silikonu.