» Poradna » Notebooky

Touchpad - změna chování

Prosím o radu. Z ničeho nic mě začal zlobit touchpad. Stálé reaguje, ale ne normálně jako myš, nehýbe kurzorem. Například ve složce se pohybem přesouvá vybrání jednotlivých obrázků jako kdybych to dělal šipkami, na youtube to ovládá hlasitost videa atd. Chtěl bych se zeptat, jestli to je problém spíš někde v nastavení nebo až v ovladačích. (toshiba, windows 8.1) Děkuju.

Odpovědi na otázku

Zkuste stáhnout z webu Toshiby poslední ovladač pro touchpad a přeinstalovat ho (odinstalovat starý a nainstalovat nový).