» Poradna » Mobily

Touch screen

Dobrý den. prosím potřebuji poradit ohledně mobilního telefonu Doogee F5. Je možné že by mohli přestat fungovat nějaké body na Touch Screnu? Projevuje se to tak že prostě určité písmena(místa ) na displey jsou mrtvá... Stačí jen vyměnit sklo?

Odpovědi na otázku

Ano, možné to je a stačí vyměnit dotykové sklo

Sestra měla X5 Pro. Začala stejná věc. Prostě digitizer umírá. Jak jsme to vyřešili? Doogee jsme vyhodili a koupili jsme jí tohlehttps://www.czc.cz/xiaomi-redmi-4a-lte-32gb-...